1. відсутність порушення авторських прав з боку слухача. Також як будь-яка музична композиція, аудіокнига має авторські права на відтворення. Якщо ми слухаємо її онлайн, відповідальність лягати на власника сервісу або джерело потокового відтворення.
  2. доступність відтворення аудіокниг онлайн. Наприклад, ви можете відкрити сайт knigaaudio.com і відразу почати слухати. Тут не потрібно встановлювати фірмовий додаток або відсутні кодеки. Досить наявного браузера на вашому комп’ютері або смартфоні.
  3. каталогізація аудіокниг по авторам, жанрам, серії і особливим категоріям. Зручність в тому, що вам не складе труднощів знайти цікаву книгу серед тисяч літературних видань. А можливо ви закохаєтеся в новинку або популярне видання у користувачів онлайн-сервісу.
  4. аудіокниги онлайн не займають місце на вашому смартфоні. Досить болюча тема для власників бюджетних пристроїв з мінімумом вбудованої пам’яті. Завдяки потоковому відтворенню, ви забудете про скачування файлів на телефон, а значить заощадите до декількох гігабайт для чогось більш важливого.
  5. онлайн не потрібно платити за окрему аудіокнигу. Можна знайти сайти, що дозволяє абсолютно безкоштовно слухати книги. Хоча навіть платна підписка на місяць, в будь-якому випадку обійдеться дешевше покупки одного видання. До того ж за 30 днів цілком можна встигнути прослухати жоден роман.