Кілька годин тому ми писали вам про те, що twitch розглядає можливість застосування верифікації по телефону для спілкування в чаті. У попередньому дописі дана інформація подавалася виключно з оглядкою на журналістів-інсайдерів, без офіційного підтвердження з боку команди підтримки стрімінгового майданчика. Як бачимо, чекати довелося зовсім недовго.

Адміністрація twitch офіційно оголосила, що з цього моменту для спілкування в чаті аудиторія платформи повинна проходити верифікацію через телефон або пошту.

Але тут важливо уточнити, що дана настройка є опціональною-стример сам вирішує, які обмеження по спілкуванню в чаті повинні бути на його трансляції. Верифікація по телефону або електронною поштою може запитуватися для:

  • всіх акаунтів;
  • акаунтів користувачів, які вперше відвідали трансляцію конкретного стримера;
  • акаунтів з обмеженням по минулому з моменту реєстрації часу (1 година, 1 день, 2 дні, 3 дні, 1 тиждень, 2 тижні, 1 місяць, 3 місяці, 6 місяців);
  • акаунтів користувачів, які підписані на стримера менш ніж 10 хвилин / 30 хвилин/1 годину і так далі.

Також підтвердилася раніше опублікована інформація про можливість виключення процедури верифікації для vip-користувачів, передплатників і модераторів.

Розробники також пояснили, що запропонований публіці інструмент безпеки-далеко не останній з розроблюваних. Незабаром стримерам і глядачам будуть представлені нові програмні комплекси з підвищення безпеки.

Нагадаємо, twitch довелося піти на введення непопулярних заходів з верифікації через так звані «рейди ненависті»-це коли група користувачів влаштовує в чаті якогось стримера лайку, словесні знущання та інший заборонений контент.