Не секрет, що mmo-проект new world став першим і відразу дуже гучним успіхом ігрового крила amazon. А разом з оглушливим успіхом приходять і закономірні проблеми в особі перевантажених серверів і, як наслідок, довгих черг при спробі зайти в жадану гру. Amazon вирішує проблему відразу по декількох фронтах, зокрема, пообіцяла гравцям впровадити функцію перенесення персонажів на інші, менш завантажені сервери.

Спочатку функція “трансферу” повинна була з’явитися в грі ще в перших числах жовтня, але згодом amazon games її відклала до поточного (минає) тижня, і ось, кілька годин тому повідомила, що доведеться почекати ще трохи — до наступного тижня.

За словами представників amazon games, функціональність перенесення персонажів на інші ігрові сервери вже повністю готова і протестована, але її запуск було вирішено відкласти, щоб не потрапляти на самий завантажений період — кінець робочого тижня. Компанія не хоче порушувати активний ігровий процес, тому активує функцію наступного тижня в один з будніх днів, коли» онлайн ” закономірно просяде.