Будьте готові, наступного місяця ентузіастам пк потрібно буде обговорити багато нового обладнання. 4 січня intel і amd проведуть свої власні віртуальні прес-конференції, які, як очікується, охоплять кілька продуктів, включаючи високопродуктивні і мобільні процесори, а також новітню графіку.

amd на виставці ces 2022

Виставка ces, яка є “споживчою” виставкою, часто пов’язана з ринком мобільних пк, тому ми можемо побачити останні інновації в області процесорів і графічних процесорів, призначені для ноутбуків та інших ультратонких гаджетів. Очікується, що на виставці ces amd представить свою серію високопродуктивних мобільних пристроїв ryzen 6000h на базі 6-нм мікроархітектури zen3+, вперше з графічним ip-адресою rdna2.

Компанія також пообіцяла продемонструвати майбутні графічні рішення amd, однак ця розпливчаста заява не дає жодних вказівок на те, чи чекаємо ми графічні процесори для мобільних або настільних пк. Очікується, що в середині січня компанія випустить свій настільний графічний процесор radeon rx 6500 xt. Чутки також припускають, що ми можемо побачити оновлення серії radeon 6000.

intel на виставці ces 2022

У intel насправді може бути набагато більше розробок, ніж вона можна поділитися на виставці ces. Компанія вже підтвердила свої продукти в першому кварталі 2022 року, такі як серія високопродуктивних мобільних процесорів 12-го покоління “alder lake-p”, перша високопродуктивна гібридна архітектура intel для ігрових ноутбуків. Крім того, ми також очікуємо дізнатися більше про серії процесорів середнього та початкового рівня для настільних пк, а також про інші материнські плати серії 600.

Що більш важливо, очікується, що intel представить свої графічні процесори arc alchemist. Передбачається, що нова серія дискретних графічних процесорів спочатку надійде в сегмент ноутбуків, однак ми дуже очікуємо, що intel оголосить дату запуску серії настільних пк arc.

Інсайдер dayman55 так само повідомив, що 15 грудня intel також проведе попередній брифінг для преси за темами ces 2022.

nvidia на виставці ces 2022

Десь між цими двома подіями ми також очікуємо, що nvidia оголосить про оновлену серію мобільних пристроїв geforce rtx 30 на чолі з графічним процесором для ноутбуків rtx 3080 ti на базі процесора ga103s. Однак за варіантом super було не так багато витоків, тому ми не можемо бути впевнені, чи будуть вони теж.

Деякі високопродуктивні відеокарти для настільних пк (rtx 3090ti 24 гб, 3080 12 гб, 3070 ti 16 гб) також призначені для запуску в січні, що означає, що nvidia також може мати можливість розповісти про свої майбутні продукти для настільних пк.