На початку цього тижня twitch додав нову категорію перегляду ” тварини, акваріуми та зоопарки», і amouranth вже вдалося піднятися і стати його найпопулярнішим стримером.

Незабаром після того, як категорія була представлена на twitch, глядачі швидко побачили, як amouranth злетіла на вершину і стала стримером номер один в категорії. Першим її стримом після того, як ця категорія була представлена, був «ранчо стрім», в якому вона доглядала за своїми кіньми і показувала їх аудиторії twitch.

Хоча це може здатися розрахованим кроком бути в топі категорії – і це в деякому роді так – amouranth насправді вже робила ці «ранчо-стріми» кілька разів раніше, так що для неї це цілком нормально, і в минулому вона кілька разів проявляла пристрасть до тварин, особливо коли носила маску коня і займалася… Іншими речами

Деякі інші стримери twitch були менш ніж щасливі, побачивши, що стримерша піднялася на вершину іншої категорії. Популярний стример world of warcraft esfand зробив відеоролик, в якому він реагує на новини, кажучи: “вони дійсно створили нову категорію для amouranth? ви серйозно? вони дійсно зробили для amouranth знову нову категорію. Спочатку джакузі, а тепер і це. З’являється нова категорія-відразу, відразу ж з’являється вона в новій категорії”.

Хоча esfand, здається, в основному жартує, враховуючи попередні дії amouranth на twitch, включаючи кілька банів, не надто надумано припустити, що вона просто намагається отримати більше переглядів. Як повідомляє esfand, це також не перший раз, коли twitch додає нову категорію, яка обслуговує майже безпосередньо amouranth, з додаванням категорії джакузі на початку року, здавалося, майже спеціально створеним для неї.

Інша частина категорії «тварини, акваріуми і зоопарки», схоже, не викликає ніяких суперечок, оскільки в основному це просто живі трансляції тварин, що відпочивають у своєму середовищі існування.