Видавництво blowfish studios у партнерстві з animoca brands оголосило, що їх рольова онлайн-гра з відкритим світом, космічна сага з хутром, phantom galaxies , вийде на консолях і пк в 2022 році. У грі будуть доступні англійська, російська, італійська, іспанська, німецька, французька та спрощена китайська мови.

врятуйте людство від інопланетної загрози. Вступіть в елітну ескадрилью рейнджерів і пілотуйте механізований винищувач, щоб перемогти ша’хар, таємничу і войовничу цивілізацію, яка прагне знищити людство за осквернення священних світів-гробниць на кордонах відомого космосу. Захистіть невідерру в годину потреби, ставши молодим асом.

Phantom galaxies – це динамічний досвід від третьої особи, який виглядає і грається так само, як традиційні 3d-рольові ігри, знайомі мільйонам геймерів, з тією різницею, що він дозволить гравцям повністю володіти і контролювати ігрові ресурси, такі як роботи, обладнання, аватари і ігрову валюту, оскільки ці активи існують у вигляді взаємозамінних і невзаимозаменяемых токенів (nft) в енергоефективної і масштабованому блокчейне. 1>«>”phantom galaxies-це приголомшлива і запам’ятовується суміш всього, що ми любимо в науковій фантастиці і рольових іграх”, – сказав бен лі, генеральний директор blowfish studios.”наша мета з phantom galaxies-надати не тільки приголомшливий ігровий досвід, але і яскравий приклад того, як інтеграція блокчейна може передати реальне управління в грі в руки гравців», – прокоментував ят сіу, голова і співзасновник брендів animoca.