Студія wandering wizard, під лейблом якої виходять ігри snail games, анонсувала середньовічний pvpve-екшен від першої особи expedition agartha. Проект розробляється для пк і запланований до виходу в стадії раннього доступу в 2022 році.

Expedition agartha є хардкорним симулятором виживання, в якому дослідники і найманці з усього світу опиняються на загадковому острові загубленого континенту му. У різних регіонах можна зустріти вороже налаштованих npc, але ще більшу небезпеку становлять реальні гравці. Вам належить брати участь в рейдах, добувати ресурси, битися з ворогами, виконувати квести і ховатися в безпечних місцях.

Вирушити в експедицію ви зможете поодинці або в групі з трьох осіб. Буде можливість грати як за вільного персонажа з безкоштовним низькорівневим спорядженням і без прокачування, так і за найманця з заробленим спорядженням і прокачаними навичками. Однак варто відзначити, що після смерті персонажа ви його втратите разом з усім лутом. Дана система повинна бути добре знайома гравцям escape from tarkov.