Для багатьох перша гра серії far cry і донині залишається єдиною: подорож на тропічний архіпелаг, де твориться якась наукова чортівня, і яке разом з doom 3 і half-life 2 в 2004 році клало на лопатки тодішні комп’ютери, врізалося в пам’ять геймерів як унікальний проект у своєму роді.

Вийшла через чотири роки far cry 2, створена вже інший студією і не має крім назви абсолютно нічого спільного з оригіналом, для багатьох гравців стала великим розчаруванням, але особливо уважні помітили в головному антагоністи гри — торговця зброєю по кличці шакал (jackal) — схожість з головним героєм першої частини, джеком карвером (jack carver). Передбачалося навіть, що шакал — це і є джек карвер, тільки старше і божевільніше.

І ось, в недавньому спілкуванні з виданням ign геймдиректор far cry 2 клінт хокінг уточнив, що фанатські теорії виявилися напрочуд близькі до реальності. Справа в тому, що за початковим сценарієм far cry 2 головним лиходієм гри дійсно повинен був стати саме джек карвер. На момент дії far cry 2 карвер перебрався в африку і промишляв контрабандою зброї, а за десять років його психіка змінилася в гіршу сторону. Але потім від цієї ідеї відмовилися.

А сьогодні ми чекаємо виходу вже шостої номерної частини серії far cry, реліз якої відбудеться цього четверга, 7 жовтня. Ось уже більше десяти років far cry залишається унікальною в своєму роді франшизою, де головними дійовими особами є лиходії, а не аватари гравця.