На початку року apple випустила 24-дюймовий imac в повністю оновленому дизайні, але, судячи з усього, в компанії вже працюють над тим, як можна змінити фірмовий моноблок в майбутньому. Згідно з новим патентом, коли – небудь ми можемо побачити imac, корпус якого буде являти собою один вигнутий шматок скла.

Патент був поданий ще 1 травня 2019 року, але тільки зараз його офіційно зареєстрували і затвердили. У ньому описується imac, чий корпус складається з вигнутого листа скла у формі літери l. У верхній частині знаходиться великий екран, а в нижній — клавіатура, з боків від якої є місце для миші і трекпада. Або ж знизу може бути величезна сенсорна поверхня, на якій буде відображатися віртуальна клавіатура.

Цікаво, що в нижній частині корпусу може бути невелика проріз, куди можна вставити клавіатуру ноутбука, як показано на зображенні вище. В такому випадку моноблок виступає просто в ролі зовнішнього монітора.

Малоймовірно, що в найближчі роки apple випустить щось подібне, але колишній головний дизайнер і нинішній консультант apple джоні айв неодноразово говорив про бажання зробити пристрій, що нагадує цілісний шматок скла. Не виключено, що колись компанія все ж реалізує цю ідею.