Цікаві програми

Не хочу читати, хочу скачати
Z Яндекс Дзен

Злом локальних ігор, справа досить цікаве і потрібне. Кому ж не хочеться стати безсмертним або отримати багато грошей в своїй улюбленій грі?! Якщо це про вас, то наступна програма вам сподобається.

ArtMoney – безкоштовна програма, призначена для накрутки грошей, життів, припасів та інших цифрових «багатств». Вона сканує процеси і файли гри на предмет наявності різних числових значень, в яких ховаються ті чи інші ресурси. Ви можете змінювати їх і заморожувати.

Пошук і накрутка грошей в грі

Разом з програмою йде докладна інструкція по злому значень, наведемо один не великий приклад щодо збільшення грошей в грі Heroes 4.

Запустіть ArtMoney. Запустіть гру. Натисніть Alt+Tab, щоб згорнути гру і перейдіть в програму ArtMoney. Якщо не допомагає, то Ctrl+F12. Тепер виберіть процес з грою.

Потім натисніть кнопку “Шукати” і наберіть число (сума ваших грошей в грі) в полі Значення для пошуку. Рекомендований тип “Цілі (стандартні)”, проте ви можете вибрати інший тип або набір типів у списку типів.Наприклад у вас 15000 монет. Тиснемо «ОК».

При початку пошуку з’являється віконце зі шкалою. Коли шкала закінчиться – пошук завершено. Знову тиснемо кнопку “OK”.

Швидше за все, після пошуку буде знайдено дуже багато значень, не всі вони потрібні нам, звичайно тільки один. Тому необхідно відсіяти знайдені адреси. Переходимо в гру по Alt+Tab. Змініть значення грошей в грі. Наприклад, купіть що-небудь на 50 монет, і грошей стане 14450. Повертаємося в ArtMoney. Натисніть кнопку “Відсіяти”. І набираємо нове значення 14450 і натисніть “OK”.

Продовжуйте відсіювати, до тих пір, поки кількість знайдених адрес не буде зменшуватися (зазвичай це 1 або 2 адреси в 4 байти). У випадку двох адрес, один реальний, другий, видимий, потрібний визначається перебором. Після цього перемістіть числа з лівої частини таблиці – в праву, натиснувши кнопку “Додати” (Стрілочка).

В правій таблиці ви можете робити зі значеннями все, що захочете: змінювати, видаляти, копіювати, заморозити (значення буде постійним). Для зміни значення подвійне клацання миші на них. Для заморозки клацання миші в першому стовпці відповідного значення (літера З). Ви можете зберегти цю таблицю, щоб потім знову не шукати все заново, а просто завантажити. Використовуйте клавіші “Зберегти”, “Завантажити” знизу головного вікна.

Все, грайте з нескінченним золотом, досвідом та іншими ресурсами, але не зловживайте .

Програма дозволяє «обманювати» не тільки ігри, але навіть деякі платні програми з пробним часом роботи (але це називається комп’ютерне піратство, я вам це не радив). А так, для злому ігор (на жаль не всіх, деякі ігри захищені від подібні програм, також захищені та ігри з грою по мережі) ймовірно програми краще не знайти, відчуйте себе хакером ))

Розмір: 2,96 МБ
Інтерфейс: Російський
Платформа: Windows XP/Vista/7/8/10

Скачати ArtMoney


08.11.2017


Цікаві програми


0

Підпишись на оновлення блогу, щоб першим дізнаватися про нові програми.


Збережи сторінку в соціальну мережу:

Цікаве:

Free Instagram Download дозволяє завантажувати відео і фото з Instagram

Hosts Switcher – швидко перемикатися між файлами хостс

Desktop Media – ярлики підключається диска на столі

IE7Pro – фільтр реклами для IE і не тільки
Популярне:

MakeHuman – просте моделювання людини

Labrys – цікава альтернатива меню «Пуск»

MZ RAM Booster – очищення і оптимізація оперативної пам’яті

BeeDoctor – очищення, прискорення і захист