Дизайн програми

Не хочу читати, хочу скачати
Z Яндекс Дзен

За допомогою програми “Astron Design” ви можете змоделювати своє майбутнє житловий простір, розфарбувати підлоги в кімнатах, а також стіни і стелю, встановити вікна та двері, розставити меблі по “їхньому” і підібрати потрібні аксесуари. Програма позбавить від утомливих експериментів по перестановці меблів, не потрібно вже рухати її до того моменту коли все буде добре, тепер досить запустити програму і змоделювати так як вам хочеться.

Робоча область програми представляє собою трьохвимірне зображення прямокутної кімнати. Можна вказати розміри приміщення, колір стін і стелі, і матеріал для покриття підлоги. Елементи інтер’єру легко переносяться з каталогу, користувачеві необхідно вибрати який-небудь предмет і розташувати його в потрібному місці. Абсолютно всі предмети в програмі і саме приміщення можна обертати і переміщати, а також перемикати види відображення.

В базі безкоштовної програми “AstronDesign” представлений широкий вибір корпусних та модульних меблів: вітальні, передпокої, дитячі, спальні, шафи, журнальні столики, бібліотеки, малі форми і багато іншого.

Програма має дуже корисну функцію, без якої робота з моделюванням меблів була просто не зручною, ця функція називається «Анімація» – дозволяє відкривати і закривати дверцята меблів, висувати ящики , а також включати і відключати освітлювальні прилади.

У програмі представлена меблі фабрики Астон, але хто заважає використовувати її в наших корисливих цілях. Програма безкоштовна, інтуїтивно зрозуміла і при цьому досить функціональна.

Розмір: 64,8 Мб
Інтерфейс: Російський
Платформа: Windows XP/Vista/7/8/10

Скачати AstronDesign


07.09.2017


Дизайн програми


2

Підпишись на оновлення блогу, щоб першим дізнаватися про нові програми.


Збережи сторінку в соціальну мережу:

Цікаве:

OK_Calendar – програма для створення календарів

Collagerator – легка програма для створення колажів

Sweet Home 3D – програма для дизайну приміщень

Colorer – підбір кольору шрифту і фону
Популярне:

MakeHuman – просте моделювання людини

Labrys – цікава альтернатива меню «Пуск»

MZ RAM Booster – очищення і оптимізація оперативної пам’яті

BeeDoctor – очищення, прискорення і захист