Пригодницька гра life is strange: true colors отримала перше dlc, яке називається wavelengths. Доповнення присвячено стеф гінгріч, щодо true colors воно вважається приквелом — – тобто події відбуваються до початку основного сюжету. Пропонуємо подивитися спеціальний трейлер з такого приводу, розміщений в цій замітці.

Wavelengths розповість історію, яка сталася за рік до приїзду алекс (головна героїня true colors) в хейвен-спрінгс. Шанувальникам оригіналу нададуть можливість знову відвідати атмосферний магазин rocky mountain record traders і радіостанцію krct. Ми побачимо, як багато для стеф означає цей музичний магазин, і що буде робити для його розвитку протягом цілого року. Тим гравцям, які в деталях пам’ятають і люблять історію true colors, буде особливо цікаво дізнатися побільше про життя стеф, її минуле і взаємини з оточуючими людьми.

Доповнення wavelengths вже доступно в складі видань deluxe і ultimate на pc, playstation, xbox і stadia. Ближче до кінця року dlc з’явиться і на switch. Що до самої life is strange: true colors, то гра, що вийшла 9 вересня, була захоплено прийнята публікою. У steam у неї є 90% рейтингу на підставі понад 3800 відгуків.