Оптимізація windows

Не хочу читати, хочу скачати
Z Яндекс Дзен

Avira System Speedup – набір інструментів для комплексної оптимізації і налаштування вашого комп’ютера. Дозволяє збільшити дисковий простір, швидкість системи, а також забезпечує конфіденційність даних.

Основні можливості безкоштовної версії

  • Оптимізуйте пристрій – сканування непотрібних файлів системного реєстру і конфіденційні дані, на наявність помилок та їх усунення.При наступному завантаженні, програма покаже час і запропонувати оптимізувати запуск.
  • Майстер оптимізації запуску – скорочує час запуску комп’ютера. Прискорює завантаження, за рахунок скорочення числа запускаються додатків і служб, а також дозволяє налаштувати запуск програм після повного завантаження системи.
  • Режими електроживлення – дозволяє економити витрату заряду акумулятора. У безкоштовної версії інструмент даремний, доступно стандартне управління електроживленням.
  • Максимальна продуктивність для ігор – при запуску гри, оптимізуються налаштування Windows, активується ігровий режим харчування, закриваються фонові додатки, зупиняються непотрібні служби, оптимізуються параметри мережі.
  • Інструменти — багато корисних інструментів, але вони доступні тільки в платній версії.

У налаштуваннях включена технологія OnWatch, яка здійснює моніторинг комп’ютера і виконує автоматичне обслуговування для забезпечення максимальної продуктивності. Тут можна налаштувати кількість знайдених помилок і розмір дискового простору зайнятого сміттєвими файлами, після чого почнеться автоматична оптимізація.

Далі, в налаштуваннях, в розділі «Оптимізація системи» можна вибрати додаткові області сканування, так як за замовчуванням програма перевіряє певні папки, які містять непотрібні файли.

Утиліта проведе роботу щодо ретельного видалення невикористовуваних програм, файлів, оптимізує роботу Windows, в результаті чого досягається швидка і безпомилкова робота системи.

Звичайно, щоб скористатися всією потужністю утиліти, необхідно оформити річну передплату за 16,95 євро, в якій будуть доступні всі інструменти. Про версію Avira System Speedup можна безкоштовно тестувати протягом 30 днів.

По завершенню установки, з’явиться вікно з різними пропозиціями, його треба закрити, а саму програму запустити з ярлика на робочому столі «Avira».

Розмір: 5 МБ
Інтерфейс: Російська, Англійська
Платформа: Windows XP/Vista/7/8/10

Завантажити Avira System Speedup

Дзеркало Avira System Speedup


13.10.2017


Оптимізація windows


0

Підпишись на оновлення блогу, щоб першим дізнаватися про нові програми.


Збережи сторінку в соціальну мережу:

Цікаве:

Pristy Tools – оптимізація і налаштування комп’ютера

Wise Game Booster – настройка та оптимізація системи Windows

Privacy Eraser – програма для очищення Windows

Auslogics Registry Defrag – безпечний дефрагментатор реєстру Windows
Популярне:

MakeHuman – просте моделювання людини

Labrys – цікава альтернатива меню «Пуск»

MZ RAM Booster – очищення і оптимізація оперативної пам’яті

BeeDoctor – очищення, прискорення і захист