У планах tesla значиться запуск програми тестування системи автономного водіння full self-driving в європі, проте в найближчому майбутньому цього не відбудеться. Зараз автопілот доступний лише для зареєстрованих бета-тестерів в сша. Але це не завадило власнику tesla model 3 з києва випробувати безпілотне водіння на батьківщині.

Autorutas.com

Власник tesla model 3 опублікував ролик, в якому продемонстрував, як його електромобіль їде без участі водія по центру києва. Судячи з відео, в автомобілі використовується версія full self-driving 8.2, яка не є найновішою на даний момент.

Видання electrek повідомляє, що по full self-driving витекло в мережу деякий час назад, і тепер його можуть встановити всі бажаючі на свої tesla, зламавши по автомобіля. За словами видання, вже давно відомо, що деякі хакери використовують root-доступ для активації експериментальних або неактивних функцій у своїх електромобілях.

Вважається, що люди вже місяцями використовують систему автономного водіння fsd у зламаних електромобілях, не привертаючи уваги tesla. Система дозволяє водієві вказувати точку на карті, а потім веде автомобіль в зазначеному напрямку.