Розробники fortnite в серпні ввели режим «самозванці», в якому багато підмітили подібності з хітом among us. Автори останньої тоді не пройшли повз оновлення і поскаржилися, що плагіат вийшов занадто нахабним. Що ж: творці fortnite зізналися, у кого списали домашку.

Свіже оновлення для fortnite версії 18.20 отримало офіційний патчноут на сайті epic games. Частина змін пов’язані з режимом ” самозванці»; у тексті автори гри зізнаються, що він був натхненний among us від innersloth, а також заявили, що не проти скооперуватися з творцями au. Відносно ж самого режиму: тепер в ньому можна займати бажану роль і спілкуватися в голосовому чаті.

Нагадаємо, що при виході режиму «самозванці» в fortnite розробники among us висловили невдоволення тим, що популярна «королівська битва» краде її ідеї. Втім, сама innersloth, за великим рахунком, теж не виступила з якоюсь надоригінальною ідеєю і просто адаптувала правила класичної “мафії” під свою гру. Та й чого взагалі очікувати від fortnite, яка спочатку планувалася кооперативної виживалкою і знайшла популярність за рахунок того, що скопіювала ідею раптово вистрілила pubg?