Ігор за мотивами відомих фільмів як правило не щастить: зазвичай вони потрапляють в руки не найталановитіших розробників, яким просто хочеться відпрацювати чек. Бувають, втім, і виключення з правил — наприклад, terminator: resistance, бюджетний, але несподівано добротний шутер за мотивами кіносеріалу «термінатор». Хоча його реліз відбувся два роки тому, автори продовжують підтримувати своє творіння — і, судячи з усього, незабаром випустять до нього чергове доповнення.

Видавництво reef entertainment через свій twitter нагадало про підготовлюваний dlc до науково-фантастичного бойовика. На жаль, ніяких подробиць компанія поки не озвучила, лише пообіцяла розповісти про проект в листопаді. Фанати, втім, швидше за все вже знають, що до чого: датамайнери давно перевірили файли resistance і знайшли в них згадки кайла різа, центрального персонажа оригінальної стрічки 1984 року. Це цілком в’яжеться з “останньою місією від джона коннора” з твіту.

Варто відзначити, що це буде вже друге за рахунком доповнення до terminator: resistance. Перше, infiltrator mode, вийшло восени 2020 року і додало в шутер можливість особисто зіграти за кіборга-вбивцю. У грудні розробники заявили, що це ще не все і фанатів в майбутньому чекає новий контент.