Від terminator: resistance не чекали нічого. Ще б пак-чергова гра з кіноліцензії, та ще й від творців кошмарної rambo: the video game. Але teyon все ж змогла здивувати публіку, і її дітище стало одним з кращих ігрових втілень «термінатора». Публіка попросила добавки. Розробники не відмовили і анонсували сюжетне доповнення annihilation line. Тепер в мережі з’явилося кілька хвилин геймплея нової кампанії.

Свіжий трейлер annihilation line у всій красі демонструє ігровий процес анонсованого минулого тижня сюжетного dlc для спірної terminator: resistance. Гравцям належить приєднатися до кайлу різу, кинути виклик скайнету в каліфорнії і накришити натовпи машин-вбивць. Геймерів чекають близько чотирьох годин геймплея, небачені раніше локації, нові персонажі і гармати, а також оригінальні противники на кшталт t-600.

Доповнення annihilation line вийде 10 грудня і буде доступно на pc і playstation 5. Оригінальна terminator: resistance, нагадаємо, дебютувала в жовтні 2019 року. Представники преси зустріли гру прохолодно, але звичайним геймерам шутер за мотивами «термінатора» дуже сподобався. Він навіть знайшов культовий статус.