Деінсталятор

Не хочу читати, хочу скачати
Z Яндекс Дзен

BCUninstaller (Bulk Crap Uninstaller) – потужне додаток для Windows, за допомогою якого можна видалити будь-яку програму, без будь-яких залишків в реєстрі та на диску.

Будь-яка програма при установці і в процесі подальшої роботи, залишає на комп’ютері зайві записи у реєстрі, створює файли і папки. І надалі, коли ви видалите програму, навіть через стандартну функцію Windows “Видалення та редагування програми», що накопичився сміття може залишитися в системі, займаючи місце на диску, і може заважати нормальній роботі системи.

Основні інструменти і можливості

  • Видалення програм і всіх слідів їх перебування в системі;
  • Видалення Windows Apps;
  • Два режими видалення: звичайний і тихі;
  • Видалення з вікна, каталогу або файлу;
  • Створення резервної копії встановлених програм;
  • Редагування розділу автозавантаження Windows;
  • Рейтинг додатків;
  • Запуск програм, перегляд властивостей.

Видалення програм з комп’ютера

Після установки і запуску програми перед вами відкриється список всіх встановлених додатків і компонентів операційної системи. Для кожного запису можна подивитися детальну інформацію: версію софта, дату встановлення, місце розміщення на диску, сертифікат, ім’я виробника, записи в реєстрі і інші. Вибравши потрібну програму (або відзначивши кілька), відкрийте меню «Базові операції». Для видалення, доступно 2 види деінсталяції: звичайний і «видалити тихо».

У режимі «Видалити тихо» програма самостійно виробляє деинсталяцию вибраних програм (не завжди працює коректно). Після процесу видалення, програма запропонує видалити залишки, які могли залишитися в системі після деінсталяції, і ваш комп’ютер позбавиться від усіх непотрібних слідів.

Для безпеки і надійності, кожен раз перед видаленням програм, утиліта пропонує створити точку відновлення. У випадку, якщо щось піде не так, ви завжди зможете повернути систему до попереднього стану.

З інших особливостей можна виділити систему фільтрів відображення компонентів або програм, групування додатків, вбудований менеджер автозапуску, а також можливість сховати/показати компоненти Windows.

При установці BCUninstaller, ви можете вибрати створення портативної складання програми, після чого її можна буде запускати з будь-якого носія, і на будь-якому комп’ютері.

Розмір: 2,6 МБ
Інтерфейс: Російська, Англійська
Платформа: Windows XP/Vista/7/8/10

Скачати BCUninstaller


03.11.2017


Деінсталятор


6

Підпишись на оновлення блогу, щоб першим дізнаватися про нові програми.


Збережи сторінку в соціальну мережу:

Цікаве:

Kavremover – видалення програм Лабораторії Касперського

ESET AV Remover видалити антивірус системи

Wise Program Uninstaller – видалення програм, системних утиліт та оновлень

IObit Uninstaller – видалення встановлених програм
Популярне:

MakeHuman – просте моделювання людини

Labrys – цікава альтернатива меню «Пуск»

MZ RAM Booster – очищення і оптимізація оперативної пам’яті

BeeDoctor – очищення, прискорення і захист