bethesda softworks поділилася відповідями на деякі поширені запитання про the elder scrolls v: skyrim anniversary edition . Найважливіша новина-це ціна. Будь-яким новим покупцям skyrim anniversary edition обійдеться в 3399 рублів . Тим часом, будь-хто, у кого вже є skyrim special edition, може просто заплатити 1429 рублів за оновлення.

Skyrim anniversary edition включає сотні ретельно відібраних матеріалів creation club. Всі власники skyrim special edition отримують безкоштовно чотири частини контенту, в тому числі риболовлю, оновлення не потрібно. Той, хто володіє skyrim special edition на xbox series x, xbox series s або ps5, також отримає безкоштовні технічні оновлення, які дозволять грі використовувати переваги консольного обладнання поточного покоління, хоча на даний момент немає ніяких технічних деталей, крім більш швидкого завантаження. .

Bethesda також повідомила, що трофеї і досягнення збережуться, за винятком гравців з ps4, що оновлюються до ps5, через те, як системи працюють на цих консолях.

Випуск skyrim anniversary edition запланований на 11 листопада 2021 року.