Бездротові навушники володіють величезним спектром переваг, але багато користувачів сумніваються в даному придбанні, так як флагманські моделі відомих брендів коштують занадто дорого. Далеко не кожен користувач готовий віддати 250-300 доларів за те, щоб лише спробувати формат без проводів, але, на щастя, в цьому більше немає необхідності. Вхідний квиток у світ бездротових tws-навушників з моделлю xiaodu du smart buds tws earbuds виявився дуже доступним — в ході акції пристрій можна отримати всього за 19,99 доларів. Ідеальна ціна для тих, хто сумнівався, але дуже хотів спробувати.

Умови акції:

  • використовуйте код duvip10 , щоб отримати знижку в 50% (перші сто покупців).
  • також перші 200 покупців отримує спеціальний захисний кейс.
  • покупець, який купить відразу дві пари навушників, отримує знижку в 5%.

Звук на сто доларів і вище

Хоча навушники дійсно недорогі, це зовсім не означає, що виробник дає погану якість звучання. Насправді всередині пристрою розташований драйвер діаметром 13 мм, який може похвалитися непоганим динамічним діапазоном. Навушники відмінно відіграють високі частоти, не програють на середніх і навіть низьких, особливо новинка сподобається фанатам потужного баса. Крім того, навушники підтримують просунуті кодеки aac/sbc, які зменшують втрати при програванні треків.

Функції, яких немає у інших

  • розумне управління: старт/стоп, прийняти / скинути дзвінок (у фірмовому додатку можна самостійно налаштувати натискання і дії).
  • підтримка bluetooth 5.0 з мінімальною затримкою (200 мс).
  • значний термін автономної роботи (16 годин з кейсом).
  • захист від вологи і пилу за стандартом ipx4.

Втім, лише на якості виробник вирішив не зупинятися-навушники можуть стати дуже корисним помічником у повсякденному житті, роботі або навчанні. Справа в тому, що пристрій вміє перетворювати мова користувача в текстові замітки — можна буквально йти по вулиці, говорити якісь важливі речі в мікрофон пристрою і потім це все буде збережено на смартфоні в текстовому вигляді. Класна функція для тих, хто постійно щось записує, але не хоче втрачати час.

Комфортно і легко

Досить важливу роль у використанні бездротових навушників грає дизайн — у даної новинки з цим все дуже навіть добре. Корпус навушників виконаний з приємного для шкіри пластика, сам навушник ергономічний і відмінно «сидить» у вушній раковині. При цьому вага одного навушника становить всього 3,7 грама, так що втомлюватися користувач від прослуховування музики або розмов не буде. З іншого боку, дизайн створений так, щоб навушники не випадали з вушної раковини і не губилися навіть при активних рухах. А ще гаджет вміє відсікати зовнішні шуми при розмовах — вкрай зручно тим, хто дзвонить багато і часто.