Ціна біткоіни перетнула позначку в $60 тисяч — це максимальний показник з квітня поточного року. Про це свідчать дані порталу coindesk, який збирає дані про курси криптовалют з різних бірж.

Джерело: coindesk

В моменті курс досягав $60,2 тисячі, але на час написання даного матеріалу незначно знизився — до $60,04 тисячі. Добове зростання курсу криптовалюта склав більше 4 %, а з 20 вересня, тобто менше ніж за місяць, її вартість подвоїлася.

Конкретну причину зростання складно визначити. Ймовірно це пов’язано з очікуванням схвалення комісії з цінних паперів (sec) по запуску першого в світі біржового інвестиційного фонду (etf), заснованого на ф’ючерсах по біткоіни. Раніше глава регулятора стверджував, що влада розгляне можливість створення подібного фонду, якщо він буде відповідати вимогам закону про інвестиції.

Нагадаємо, що біткоіни досяг свого історичного максимум в квітні 2021 року. Тоді ціна криптовалюти перевищила $64,8 тисячі. Незабаром китайська влада заборонила в країні майнінг, після чого його курс обрушився. Тепер у криптовалюта є шанс не тільки повторити колишній успіх, але і перевершити його.