Діагностика ПК

Не хочу читати, хочу скачати
Z Яндекс Дзен

Якщо у вас довго завантажується Windows, то з’ясувати причину довгого завантаження і час, можна за допомогою невеликої програми BootRacer.

Програма встановлена на комп’ютер, що реєструє час запуску системи кожен раз, коли ви включаєте комп’ютер і заносить дані в системний журнал.

BootRacer засікає час до появи екрану вітання Windows, час очікування до входу користувача в систему і час до повної завантаження решти компонентів – робочого столу, програма і служб.

Включаємо аналіз завантаження програм – натискаємо кнопку “Включити” в вікні “Ускорьтесь включивши контроль автозапуску”, в меню поставте галочку на “Включити контроль автозапуску”, тисніть далі і “Перезавантажиться і перевірити”.

Час завантаження Windows

Результати в системному журналі, допоможуть вам виявити причину довгого завантаження комп’ютера. Допоможе знайти програму або службу, які займають багато часу для запуску, після чого ви можете її видалити з автозавантаження або скористатися програмою Autorun Organizer, за допомогою якої можна відкласти запуск будь-якої програми по часу.

Скачайте програму і встановіть на комп’ютер. Після чого перезавантажте систему – завантажиться Windows, запустяться всі служби та програми з автозавантаження, і утиліта покаже повне час витрачений на запуск комп’ютера і порівняння з попередніми завантаженнями.

Розмір: 7,1 МБ
Інтерфейс: Російська, Англійська
Платформа: Windows XP/Vista/7/8/10

Скачати BootRacer

Дзеркало BootRacer Ukr

Чому ще може довго загружатся комп’ютер?

Насправді причин довгої завантаження комп’ютера може бути багато. Перелічимо основні причини довгого завантаження і дамо короткі вказівки для виправлення:

  • Перевантажений жорсткий диск (HDD) – чим більше інформації на жорсткому диску, тим складніше комп’ютері працювати з ним, а при повній відсутності місця на диску, система і зовсім може не завантажиться. Тому, для вирішення цієї проблеми, необхідно видалити весь накопичений файловий сміття і видалити не використовувані програми. Позбавиться від файлового сміття допоможе утиліта Clean Space, ну а які видалити непотрібні програми, вирішувати вам.
  • Завантаженість системного реєстру – реєстр, це база даних, де зберігаються настройки і настройки Windows. З часом ця база, перетворюється на звалище з порожніми записами, помилками і невірними адресами. При кожному включенні комп’ютера, система проходить за всім цим помилкам, що також впливає на її швидкість завантаження. Впорається з помилками реєстру, допоможе зарекомендувала себе утиліта Ccleaner, яка наведе порядок в системному реєстрі.
  • Віруси – шкідливі програми здатні зробити з вашого комп’ютера лічильну машинку 90х років, яка досить довго обробляти прості команди, так як процесор, пам’ять і жорсткий диск будуть зайняті вірусом. Щоб позбавиться від вірусів, скористайтеся одним з антивірусних сканерів на цій сторінці https://blogosoft.com/antivirus/skaner, а краще перевірити систему кількома сканерами.
  • Підвищена температура компонентів комп’ютера – перегрів процесора, материнської пам’яті, жорстких діков або оперативної пам’яті, також негативною позначається на швидкості завантаження системи, а в деяких випадках може служити причиною виходу з ладу. Перевірити температуру компонентів можна за допомогою програми SiSoftware Sandra. Якщо який-небудь компонент піддається перегріву, то спробуйте почистити від пилу, змінити термопасту або поміняти систему охолодження.
  • Не актуальне «залізо» – ну і остання причина повільної роботи комп’ютера, це морально застарілий комп’ютер, у якого слабенький процесор, або не хватка оперативної пам’яті, або старий жорсткий диск. Дана проблема вирішується покупкою або окремого компонента або заміною всього системного блоку.


09.09.2017


Діагностика ПК


1

Підпишись на оновлення блогу, щоб першим дізнаватися про нові програми.


Збережи сторінку в соціальну мережу:

Цікаве:

PowerMAX – стрес тест процесора і відеокарти

MemTest – тест оперативної пам’яті на помилки

SpeedFan – контролюємо температуру і обертання вентиляторів

Parkdale – дізнатися швидкість запису і читання диска
Популярне:

MakeHuman – просте моделювання людини

Labrys – цікава альтернатива меню «Пуск»

MZ RAM Booster – очищення і оптимізація оперативної пам’яті

BeeDoctor – очищення, прискорення і захист