Букмекерська компанія ggbet

5-28-2021

 

Партнерская программа GGBet
 

Огляд БК ggbet

У 2019 році букмекерська контора gg.bet почала приймати ставки. На офіційному сайті букмекера https://ggbet.work/skachat/ або в мобільній версії після реєстрації можна пройти лише спрощену верифікацію. Gg.bet регулярно проводить акції, але букмекер не надає бонус на перший депозит навіть за промокодом. Спеціалізація gg.bet-ставки на кіберспорт. У БК gg.bet є мобільний додаток на “айфон«, але немає програми на»андроїд”. Служба підтримки букмекера працює цілодобово, а в лайв-чаті можна використовувати скріншоти.

Gg.bet регулярно проводить акції, але букмекер не надає бонус на перший депозит навіть за промокодом. Спеціалізація gg.bet-ставки на кіберспорт.

У БК gg.bet є мобільний додаток на “айфон«, але немає програми на»андроїд”. Служба підтримки букмекера працює цілодобово, а в лайв-чаті можна використовувати скріншоти.

Реєстрація та ідентифікація

На сайті gg.bet потрібно клікнути на поле «реєстрація» і вказати свій номер телефону, електронну пошту і пароль для сайту. Потім потрібно підтвердити номер телефону.Спрощену ідентифікацію можна пройти на сайті букмекера, а для повної потрібно з паспортом відвідати салон «евросеть» або contact і пройти повну ідентифікацію в платіжній системі qiwi.

Спрощену ідентифікацію можна пройти на сайті букмекера, а для повної потрібно з паспортом відвідати салон “евросеть” або contact і пройти повну ідентифікацію в платіжній системі qiwi.

Бонуси і фрібети БК ggbet

Gg.bet регулярно проводить акції для своїх клієнтів. Вітальних бонусів новачкам у букмекера немає.

Вибір ставок

Gg.bet пропонує лінію на більш ніж 10 видів спорту, але головною спеціалізація букмекера — ставки на кіберспорт. Компанія приймає парі на більш ніж 10 різновидів кіберспорту і виставляє широку лінію на кіберспорт.

Коефіцієнти

Маржа на коефіцієнти у gg.bet в прематчі становить близько 6-7%, а лайве знаходиться близько до позначки 7-8%.

Live і трансляції

В лайві у gg.bet великий подій на кіберспорт і середній – на інші види спорту. На багато матчів розпис вище середньої, а маржа тримається на рівні 6-8%. Дивитися прямий ефір матчів на gg.bet може клієнт БК без грошей на рахунку і будь-який відвідувач сайту.

Дивитися прямий ефір матчів на gg.bet може клієнт БК без грошей на рахунку і будь-який відвідувач сайту.