Російський бренд caviar анонсував чергову колекцію смартфонів apple: в серію pair of kings увійшли моделі iphone 13 pro і iphone 13 pro max, дизайн яких навіяний дорогими годинами rolex.

Одна з новинок отримала назву yacht club: вона повинна зацікавити власників годинників rolex yacht-master ii. Імітація браслета в тильній частині корпусу виконана за допомогою титанових і мідних вставок. У верхній секції використаний міцний матеріал білого кольору з гравіюванням у вигляді морських хвиль. Роль безеля в композиції виконує вставка з ювелірної емалі синього кольору з декоративною шкалою. Ціна – від 395 000 рублів.

Ще один варіант виконання отримав назву benvenuto: дизайн натхненний колекцією годинників rolex cellini. Рифлений безель відокремлює верхню частину корпусу, виконану з білого золота. Внизу-обтяжка крокодилячою шкірою коричневого кольору. Коштує дана модель від 1 600 000 рублів.

Версія meteorite в дизайні cosmograph daytona присвячена серії годин rolex для гонщиків “космічного рівня”. Верхня частина смартфона має унікальний візерунок справжнього метеорита, а нижня виконана з вуглецевого волокна з діагональним зустрічним плетінням. Ціна становить від 429 000 рублів.

Ще одна новинка носить ім’я dark sky. Дизайн присвячений годиннику для мандрівників від відомого бренду rolex-sky-dweller. Верхня частина корпусу смартфона виконана з титану з чорним pvd-покриттям, а нижня — з чорного мореного дуба. Декоративний розділовий елемент виконаний в стилі безеля rolex. Вартість – від 419 000 рублів.

Нарешті, анонсована модель olive rays, дизайн якої навіяний годинником rolex datejust. Верхня секція отримала обробку з авіаційного алюмінію оливково-зеленого кольору (оксидування поверхні). Нижче розташоване панно з титанових і позолочених елементів, виконане в стилі браслета jubilee. Варто пристрій від 414 000 рублів.