Цікаві програми

Не хочу читати, хочу скачати
Z Яндекс Дзен

Check Flash – проста утиліта , яка стане в нагоді для тестування працездатності флеш-накопичувачі (флешки і карти пам’яті). Крім перевірки, дозволяє визначити швидкість читання/запису накопичувача, і виявити наявні помилки в роботі флешки, для того, щоб ви під час вжили заходів для резервного копіювання важливої інформації.

Крім тестів, за допомогою Check Flash можна редагувати інформацію про розділи, створювати повний образ флеш накопичувача і відновлювати його і проводити повне стирання вмісту. Підтримує всі типи флеш-накопичувачів і не вимагає установки.

Тривалість – можна вибрати скільки кількість тестів, один, нескінченно або вказати власне число циклів, а також зупинити тестування при першій помилці.

За замовчуванням, в області «Тип доступу» вибране «Використовувати тимчасові файли», при цьому проводиться тест запису і читання, усі дані будуть стерті. Щоб вибрати тест «Стабільність читання», в області «Тип доступу», виберіть «Як логічний диск (тільки для NT-систем).

Обов’язково, перед використанням програми, зробіть резервну копію даних. У невмілих або злих руках, програма небезпечна для даних, що зберігаються на флешці, будьте обережні! При повному стиранні та тесті на запис, дані відновленню не підлягають! Автор програми та цих рядків, не несуть відповідальності за наслідки використання даної програми.

Розмір: 385 КБ
Інтерфейс: Російський
Платформа: Windows XP/Vista/7/8/10

Скачати Check Flash

Дзеркало Check Flash


20.09.2017


Цікаві програми


2

Підпишись на оновлення блогу, щоб першим дізнаватися про нові програми.


Збережи сторінку в соціальну мережу:

Цікаве:

Класний скрінсейвер “не підключений Монітор”

Bing Desktop – пошукова система на робочому столі

Titlebar Date-Time – додати дату і час у заголовок вікна

Scribus – безкоштовна програма для створення друкарні
Популярне:

MakeHuman – просте моделювання людини

Labrys – цікава альтернатива меню «Пуск»

MZ RAM Booster – очищення і оптимізація оперативної пам’яті

BeeDoctor – очищення, прискорення і захист