Blizzard entertainment анонсувала overwatch 2 ще на заході blizzcon 2019, але як і раніше не повідомляє, коли мультиплеєрний шутер вийде. За минулі кілька місяців зі студії пішов режисер першої частини джефф каплан (jeff kaplan), а його пост зайняв аарон келлер (aaron keller). Останній повідав, як зміняться командні битви в сиквелі, проте про терміни релізу волів не поширюватися. Подробиці на цей рахунок отримало видання dexerto.

Джерело зображення: forbes

Портал з посиланням на анонімного інформатора в activision blizzard розповів, що overwatch 2 прагнуть випустити до літа 2022 року. Повідомлення джерела говорить: “ми прекрасно розуміємо, що нам потрібно випустити її. Так що розробникам було сказано зафіксувати всі функції, які є в грі, виправити їх і відправити [в реліз]. Ми сподіваємося випустити проект до літа 2022 року».

Джерело зображення: pc gamer

Друге джерело dexerto входить до числа людей, які відповідають за управління франшизою. Він підтвердив слова першого і уточнив терміни запуску. Згідно з його заявою, overwatch 2 вийде в другому кварталі 2022 року, тобто з 1 квітня по 30 червня. При цьому інсайдер metro, який відзначився кількома достовірними витоками щодо франшизи, раніше повідомив, що в 2022-му сиквел не з’явиться на світ. Таку інформацію він чув від власних джерел.

Офіційні підтвердження термінів запуску overwatch 2 поки не надходили.