У мережу витекли перші деталі про майбутню колекцію ремастерів grand theft auto: the trilogy — the definitive edition через сторінку підтримки rockstar. Звичайно, розробник вже видалив звідти інформацію, але все ж хтось встиг зберегти її і представив на загальний огляд на gta forums.

Згідно з повідомленням, оновлені версії gta 3, gta: vice city і gta: san andreas матимуть зміни “по всіх напрямках”, включаючи нове освітлення і поліпшення навколишнього середовища, текстури високого дозволу, збільшену дальність промальовування, контроль і прицілювання в стилі gta v і багато іншого, що дозволить насолодитися старою класикою на абсолютно новому рівні деталізації.

Якщо вірити раніше представленим чуткам, то реліз оновленої трилогії відбудеться 11 листопада на пк, xbox one, xbox series x/s, playstation 4 і playstation 5, а версія для мобільних платформ вийде тільки в наступному році.

The gta trilogy is currently scheduled to be released november 11th.budgets have been allocated to various agencies for this date. :)https://t.co/8wsxmk4v6k

— tom henderson (@_tom_henderson_) october 8, 2021