Системні програми

Не хочу читати, хочу скачати
Z Яндекс Дзен

Деякі віруси здатні зіпсувати асоціації з виконуваними, командними файлами і файлами ярликів (Асоціація файлів являє собою тип обробки файлів операційною системою, при якому файл асоціюється з конкретною програмою, здатної відкрити даний файл для роботи. ). У такому випадку при спробі відкриття файлу з порушеною асоціацією може бути запущена шкідлива програма.

Якщо ви зіткнулися з такою ситуацією, коли порушилася асоціація з ехе і не працюють виконувані файли, то вам допоможе утиліта CleanAutoRun призначена для відновлення файлів (.exe, .bat, .cmd .com, .pif). Програма розроблена Лабораторією Касперського, тому її використання абсолютно безпечно.

Утиліта виробляє лікування системного реєстру

 • SOFTWARE\Classes – скидаються до значень за промовчанням для ключів “.exe” “.bat” “.cmd “.com” “.pif”. Таким чином відновлюється асоціація виконуваних файлів.
 • SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Image File Execution Options – видаляються всі ключі, що перешкоджають запуску процесу Лабораторії Касперського (наприклад, avp.exe). Також видаляються всі ключі, що посилаються на неіснуючі файли.
 • SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon – скидаються до значень за замовчуванням для функцій ОС “Shell”, “Застосунок” і “System”
 • Працює програма в режимі консолі, тобто візуального інтерфейсу немає, ви просто запускаєте файл cleanautorun.exe і для продовження роботи утиліти натискаєте будь-яку клавішу, все, асоціації файлів повинні відновиться.

  Розмір: 212 КБ
  Інтерфейс: консоль
  Платформа: Windows XP/Vista/7/8/10

  Скачати CleanAutoRun

  Дзеркало CleanAutoRun


  24.05.2017


  Системні програми


  0

  Підпишись на оновлення блогу, щоб першим дізнаватися про нові програми.


  Збережи сторінку в соціальну мережу:

  Цікаве:

  CPU-Control – оптимізувати роботу процесора

  Glary Tracks Eraser – видалення слідів роботи на комп’ютері

  Classic Task Manager – стандартний диспетчер завдань windows 10 і 8

  Directory Monitor – відстеження змін в папці
  Популярне:

  MakeHuman – просте моделювання людини

  Labrys – цікава альтернатива меню «Пуск»

  MZ RAM Booster – очищення і оптимізація оперативної пам’яті

  BeeDoctor – очищення, прискорення і захист