Адміністрування

Не хочу читати, хочу скачати
Z Яндекс Дзен

CMDTools – зручна графічна оболонка для мережевих команд:

  • ipconfig – команда для відображення поточних параметрів протоколу TCP/IP і для оновлення деяких параметрів, що задаються при автоматичному конфігурування мережних інтерфейсів при використанні протоколу DHCP.
  • ping – дозволяє виконати відправку керуючого повідомлення типу Echo Request адресуемому вузла та інтерпретувати отриманий від нього відповідь в зручному для аналізу вигляді.
  • tracert – послідовна відправка пакетів дозволяє отримати повний маршрут проходження інформації від комп’ютера користувача до будь-якого сайту в інтернеті або в локальній мережі.
  • pathping – об’єднує в собі можливості команд трасування маршруту і TRACERT опитування сайту PING і дозволяє оцінити затримки при передачі даних і втрати пакетів на кожній з ділянок маршруту до цільового вузла.
  • route – обробка таблиць мережі маршрутів.
  • arp – використовується для відображення та редагування таблиць перетворення IP-адрес у фізичні (MAC – адреси), використовувані протоколом дозволу адрес ( Address Resolution Protocol – ARP ).
  • netstat – команда для отримання відомостей про стан всіх мережевих з’єднань і слуханих на даному комп’ютері портах TCP і UDP, а також, для відображення статистичної інформації з мережевих інтерфейсів та протоколів.
  • nbtstat – використовується для отримання інформації про з’єднання з використанням протоколу NETBIOS через TCP/IP або NBT.

Для зручності можна виконувати команди у зовнішньому командному процесорі CMD.EXE.

Вбудований планувальник дозволяє в лічені секунди створювати завдання для виконання консольних програм і звичайних програм Windows. Завдання можна зберігати і запускати, приміром, на іншому комп’ютері. Налаштування можна зберігати як в системному реєстрі і в INI-файлі.

Розмір: 540 КБ
Інтерфейс: Російська, Англійська
Платформа: Windows XP/Vista/7/8/10

Скачати CMDTools


08.01.2018


Адміністрування


0

Підпишись на оновлення блогу, щоб першим дізнаватися про нові програми.


Збережи сторінку в соціальну мережу:

Цікаве:

Reboot Restore Rx – точка відновлення системи

ZenKEY – повний контроль за комп’ютером

Defender Control – відключити Windows defender 10

DiskSpaceControl – монітор вільного місця на дисках
Популярне:

MakeHuman – просте моделювання людини

Labrys – цікава альтернатива меню «Пуск»

MZ RAM Booster – очищення і оптимізація оперативної пам’яті

BeeDoctor – очищення, прискорення і захист