Компанія cougar анонсувала корпус mx430 air rgb типорозміру mid tower, призначений для створення ігрових настільних комп’ютерів. У нього можлива установка материнських плат форм-фактора mini itx, micro atx і atx.

Тут і нижче зображення cougar

Новинка отримала ефектний дизайн. Фронтальна частина має перфорацію з оригінальним візерунком, а ліва бічна стінка виготовлена із загартованого скла товщиною 4 мм.

В оснащення спочатку входять три 120-мм вентилятора з багатобарвним підсвічуванням: два з них встановлені спереду, ще один — ззаду. Крім того, є дві смуги argb в лицьовій зоні. Контролювати роботу підсвічування можна за допомогою спеціальної кнопки або безпосередньо через материнську плату. Модель представлена в білому і чорному кольорах.

Всередині є місце для двох накопичувачів формату 3,5″ і трьох пристроїв на 2,5″, семи карт розширення і шести вентиляторів. Можна задіяти рідинне охолодження з трьома радіаторами-аж до 280 мм спереду, 240 мм зверху і 120 мм ззаду.

Висота процесорного кулера не повинна перевищувати 175 мм, довжина блоку живлення — 160 мм.допускається монтаж відеокарт довжиною до 320 мм. У верхній частині знаходяться два порти usb 3.0, один порт usb 2.0, гнізда для навушників і мікрофона.