Раніше microsoft підтвердила, що оновити операційну систему до windows 11 через «центр оновлень windows» зможуть тільки користувачі сумісних пристроїв. Для перевірки сумісності пропонується використовувати утиліту pc health check, але, схоже, що це не єдиний варіант. В одній зі свіжих збірок windows 10 21h2, яка недавно стала доступна інсайдерам, про готовність комп’ютера до установки windows 11 повідомляє сам «центр оновлень windows».

Зображення: windows latest

«відмінна новина — ваш комп’ютер відповідає мінімальним системним вимогам windows 11. Конкретні терміни, коли вона буде запропонована для установки, можуть змінюватися в міру того, як ми підготуємо її для вас. Примітка: деякі функції windows 10 недоступні в windows 11. Деякі програми та функції можуть мати додаткові вимоги», – йдеться в повідомленні, яке видає «центр оновлень windows ” в одній з останніх бета-збірок windows 10. Там же можна знайти посилання на відповідні статті підтримки, щоб отримати додаткову інформацію про системні вимоги windows 11 і інші супутні дані.

Зображення: windows latest

Незважаючи на те, що нещодавно microsoft розширила список процесорів, сумісних з windows 11, комп’ютери з чіпами amd ryzen першого покоління в нього не увійшли. Однак, схоже, що розробники залишать можливість установки windows 11 на непідтримувані пристрої за допомогою завантажувального носія з iso-образом операційної системи.