Кіберпанк-оповідна пригода neuronet: mendax proxy – остання гра, що поповнила список steam october next fest. Його планується випустити десь у 2022 році, але якщо чекати занадто довго, ви можете пограти в демонстрацію під час майбутнього шоукейсу, який буде проходити з 1 по 7 жовтня.

Neuronet-це сюжетна пригода, в якій гравці керують поліпшеним іі міста. Ваша мета-допомогти жителям міста катена і поліпшити їх життя, стежачи за тим, щоб місто не розвалився в процесі.

Вам доведеться швидко приймати рішення, які вплинуть на майбутнє міста і процвітання його жителів. Кожен вибір має значення, і кожне рішення має тривалий вплив на персонажів, яких ви зустрічаєте, і на статус міста в цілому. Від допомоги людям у їхньому бізнесі до більш грандіозних рішень у масштабах міста, таких як допомога політикам дентону талінгрі, ви зіткнетеся з моральними дилемами, коли немає правильного вибору, просто місто, яке потребує керівництва, з вами біля керма.

Neuronet-це повністю озвучена пригода, в якій ви зіткнетеся з десятками унікальних персонажів, візьмете участь у тисячах сюжетних подій і досліджуєте розгалужене оповідання, яке приведе вас до міста, що втрачає людяність через технології. Трейлер ставить питання про те, чи є відносини міста з технологіями симбіотичними або гнітючими – справжня дилема кіберпанку.