Компанія sony і студія naughty dog представили на честь дня the last of us новий контент і мерчендайз по грі.

Під новим контентом розробники, як виявилося, мали на увазі музичний міні-альбом the last of us part ii: covers and rarities , в який увійдуть п’ять офіційних каверів, підготовлених для просування гри і самої гри, у виконанні ешлі джонсон (еллі), троя бейкера (джоел) і гітариста кріса рондінелли.

Треклист:

Альбом вийде вже сьогодні в itunes , spotify і на всіх головних світових стрімінгових майданчиках, а також буде доступний обмеженою партією на вінілі від компанії mondo за ціною 25 доларів . Попередні замовлення платівки вже відкриті.

Крім того , naughty dog оголосила про нову співпрацю з dark horse , в рамках якого буде випущена лімітована колекційна статуетка джоела з гітарою з the last of us: part ii . Фігурка виконана висотою 35,5 см і відрізняється багатою деталізацією. Купити її можна тільки за попереднім замовленням через сайт компанії до 29 жовтня. Вартість становить 200 доларів . Поставки покупцям заплановані на травень-липень 2022 року.

Також в інтернет-магазині playstation gear (недоступний в росії) з’явився новий асортимент мерча по the last of us, в тому числі рюкзак з вощеної парусини, утеплена дощова куртка, нові ремінці і медіатори для гітар, самі гітари та інше.