Мультиплеєрна бойова гонка destruction allstars для playstation 5 отримала свіжий патч. Згідно з анонсом, оновлення включає в себе кілька невеликих арен для режиму “хаос”, а також новий режим”хаосопад”. Новий вміст вже доступний у списку для швидкої гри.

хаосопад ” являє собою більш складну варіацію “хаосу”. У ньому необхідно знищувати супротивників і підніматися в списку лідерів, змагаючись на плоскій арені з провалюються ділянкам карти. За потрапляння в яму гравець буде втрачати 30% зароблених очок і, відповідно, знижуватися в рейтингу.

” ми намагалися намацати баланс, караючи гравців, що впали з карти, так, щоб у них залишалися шанси повернутися в лідери, якщо вони впали в перші хвилини матчу. Чим вище ви піднялися в списку лідерів, тим обережніше вам доведеться грати, але при цьому ви все одно повинні зіштовхувати суперників з карти. Це робить сутичку ще небезпечнішою, а матчі – більш напруженими і динамічними. Кожне рішення, удар, ухилення або крах впливають на хід гри набагато сильніше, ніж раніше. Одна єдина помилка може відправити вас в самий кінець списку лідерів, і тому треба битися щосили до самого кінця матчу”, – пояснили розробники.

Крім того, вже в цю п’ятницю в destruction allstars стартує ще один, більш божевільний режим під назвою ” смертчепад “. Режим має багато спільного з іншими “падами”, але система нарахування очок в ньому заснована на класичному “смертче” .

” штовхайте, розбивайте і нокаутуйте супротивників, щоб накопичити детальки в своїй машині. В’їжджайте на машині в смертч, щоб отримати очки і зайняти рядок у списку лідерів. Єдина відмінність полягає в тому, що арена поступово провалюється під колесами. Ви повинні остерігатися падінь, щоб не втратити всі детальки, але при цьому активно розбивати і нокаутувати супротивників на арені, що зменшується”.

“смертчепад” буде доступний як подія до понеділка, після чого даний режим з’явиться в списку для швидкої гри по мережі.