Видавництво green man gaming publishing і розробники moonlit sa повідомили, що вони випустили безкоштовну демонстрацію для пк на steam для свого майбутнього віртуального симулятора збору моделей « model builder ». Демонстрація є частиною цифрового заходу steam next fest, який пройде з 1 по 7 жовтня.

Model builder, запланована до випуску на пк в кінці 2021 року, являє собою наступне покоління віртуальних хобі-ігор, які приносять задоволення від створення масштабних моделей як ентузіастам, так і новачкам.

прийшов час проявити творчий підхід з новою ігровий демоверсії model builder, де гравці можуть випробувати деякі з чудових матеріалів, які пропонує гра. Гравці можуть зануритися прямо в гру і вивчити основи в докладному керівництві, а потім кинути виклик собі в режимах змагань, щоб випробувати воістину унікальний ігровий процес. Якщо цього недостатньо, чому б не перейти в абсолютно новий сюжетний режим і випробувати азарт професійного побудови моделей, вперше доступний в цій демонстрації.

В ході демонстрації гравці отримають можливість вирізати, зібрати і пофарбувати моделі зі списку автомобілів, історичних пам’ятних речей, фігур і поп-культури. До них відносяться спрощений spitfire, dwarf cleric, wasteland drifter, танк r35, німецький підводний човен типу viic, oriental dragon і бот c64 warcrawler в стилі стімпанк. Також є можливість купувати фарби та інструменти для своєї майстерні, отримуючи більше досвіду, підвищуючи рівень і заробляючи валюту, щоб персоналізувати свою робочу зону.