Компанія 2k представила інформацію про сезон 2: build your empire,який стартує в nba 2k22 вже 22 жовтня, а також повідомила оначале співпраці з музичним лейблом columbia records і онових матеріалах для режимів mycareer, myteam і w (режим w доступентолько у версіях гри для playstation 5 або xbox series).

Сезон 2: build your empire розповідає історію сходження легенди майкла джордана. У грі nba 2k22 сезони пропонують ще більше способів підвищення рівня і різних винагород:

  • у режим mycareer додані нові нагороди,тематичнийкостюм талісмана в якості винагороди за досягнення 40 рівня, можливість відкрити rebirth (в якості нагороди за проходження quest), осіннє оновлення косметичних предметів, а також нові події і одяг.
  • в режим myteam додані сезонні нагородні картигроков, такі як free agent michael jordan (рівень 1) або pinkdiamond kevin garnett (рівень 40). Режим myteam представить нові карти domination tier і series i, а також перші в своєму роді карти в якості нагороди за виконання умов кожного рівня nba 75 domination tier. Також сезон запропонує нові заданіяі не тільки.
  • в режим w будуть додані новий набір одягу seasonalclothing, екіпірування 2k breakthrough і багато іншого. Крім того, шанувальники зможуть по повній використовувати свої контакти і получатшанс познайомитися зі справжніми легендами — ребеккою локо і бывшимигроком wnba, що стала тренером wnba, терезою візерспун.

Зі свіжим оновленням саундтреку в nba 2k22 дебютує плейлистfirst fridays, записаний у співпраці з лейблом columbiarecords. У ньому представлені такі артисти, як 24kgoldn, cochise іssgkobe, а також деякі інші музиканти columbia. Кожну п’ятницю протягом усього сезону саундтрек буде поповнюватися новими композиціями. З метою підтримки розвитку музики і зростання еепопулярності кожне оновлення буде містити треки як відомих, так і від подають надії артистів.

Гра nba 2k22 доступна на playstation 5, xbox series, playstation4, xbox one, nintendo switch і pc.