Студія norsfell розкрила подробиці другого сезону в симуляторі виживання tribes of midgard. Розпочнеться він 16 грудня разом з виходом великого оновлення, яке принесе з собою багато нового контенту. Розробники додадуть в гру новий біом, нового боса, зброю і броню, п’ять нових рун (разом 40 рун), човни і механіку плавання, а також внесуть різні поліпшення якості життя.

Крім того, до 3 січня гравці можуть взяти участь у сезонній події «юлійські свята». Протягом трьох тижнів є можливість розблокувати косметику, вихованця та інші святкові подарунки в рамках трьох обмежених за часом святкових випробувань.

” нашою метою завжди було перетворити tribes of midgard в ідеальну пісочницю про вікінгів «і другий сезон плавно продовжує цей шлях для мільйона вікінгів, які вже є членами нашого племені!”- сказав джуліан марода, генеральний директор і креативний директор norsfell. “новий сезон радикально змінює світ, дозволяючи гравцям плисти (в буквальному сенсі!) за нашою постійно зростаючою пісочницею, вирушати в плавання по нових горизонтах і битися з хвилями нових ворогів, насолоджуючись безліччю qol-поліпшень. Ми представляємо справжнє розширення у всіх сенсах, яке було створено з нуля, щоб розширити кожну грань оригінального контенту, даючи гравцям нові інструменти незалежно від того, яке завдання вони проходять».

Epic games store.