Фанатське співтовариство dc universe fans у фейсбуку опублікувало цікавий пост у себе на сторінці недавно. І в цьому пості говориться, що колишній рестлер і нині актор дуейн “скала” джонсон був обраний на роль чорного адама ще в далекому 2007 році.

При цьому, до публікації в їх пості йде скріншот з новиною з тих часів в якій йдеться про те що скеля буде грати чорного адама. Ось тільки тоді планувалося, що він буде грати роль даного персонажа не в окремому сольному фільмі, а як раз таки у фільмі про шазама. Сама ж новина датується 2 листопада 2007 року, і на той момент ще не було ніякої кіновсесвіту від компанії marvel, які тоді ще планували випустити перший фільм про залізну людину, який вийшов роком пізніше.

на випадок якщо ви не знали, скеля був обраний на роль чорного адама до того як mcu ще не існувала…

Так що мабуть у warner bros і dc вже тоді були плани по кросоверам між своїми супергероями і антигероями, але щось у них не зрослося і подивіться скільки часу пройшло! і тільки зараз wb і dc збираються викотити фільм про чорного адама з дуейном” скелею ” джонсоном в головній ролі, трейлер про який повинні показати на прийдешньому заході dc fandome.