Дивитися історії instagram анонімно

11-3-2021

Дуже зручний і безпечний спосіб, який працює на будь-яких пристроях. Щось завантажувати і підключати свій аккаунт не треба.

Працюють ці ресурси приблизно однаково. Додавши посилання на сторінку користувача, ви побачите список всіх його історій і зможете переглянути їх анонімно.

Цей спосіб допоможе тільки з публічними профілями. Якщо сторінка закрита від сторонніх, ви не зможете переглядати її stories.

2. Як дивитися історії в instagram анонімно за допомогою фейкового аккаунта

Ще один зручний і надійний спосіб переглянути чужі історії анонімно.

Створення нового профілю займе у вас кілька хвилин. Просто натисніть на ім’я користувача у верхній частині своєї сторінки, виберіть ” додати акаунт» і дотримуйтесь подальших підказок. Мобільні додатки Stories IG.me дозволяють миттєво перемикатися між кількома профілями прямо на вкладці з особистою сторінкою.

При реєстрації можете використовувати той же номер телефону, до якого прив’язаний ваш основний аккаунт. Тільки не підключайте до нової сторінки свій профіль facebook, щоб вас не вирахували. Для надійності можете закрити фейковий аккаунт від сторонніх.

Як і попередній, цей спосіб дозволяє переглядати історії тільки публічних профілів.

3. Як переглядати історії в instagram анонімно за допомогою додатків для android і ios

Подібні програми працюють наступним чином: ви підключаєте свій аккаунт instagram (цього вимагає більшість програм), знаходите через пошук потрібний профіль і дивіться його історії.

Важливо розуміти, що підключення свого аккаунта до сторонніх додатків несе певні ризики. В результаті його можуть зламати або заблокувати. Крім того, не можна виключати, що програма одного разу змінить правила і перестане працювати анонімно. Тому авторизуйтесь в цих додатках тільки в тому випадку, якщо готові ризикнути.

З іншого боку, підключивши аккаунт до однієї з перерахованих нижче програм, ви зможете анонімно переглядати в ній історії навіть закритих профілів. Але тільки в тому випадку, якщо ви є їх передплатником.

Reshare story

Ця програма працює тільки після підключення профілю instagram. Android-версія дозволяє переглядати будь-які історії безкоштовно. На ios це стосується тільки останніх stories, збережені (в розділі «актуальне») доступні лише в платній версії програми за 10 доларів.

Story save

Story save дозволяє переглядати всі історії безкоштовно. Авторизація через instagram обов’язкова.

Profile plus+

Ця програма не вимагає підключення instagram-аккаунта. Але безкоштовно ви можете переглядати тільки останні історії. Щоб отримати доступ до збережених, потрібно оформити підписку за 10 доларів на місяць.

4. Як дивитися історії в instagram анонімно за допомогою telegram-бота

Користувачі telegram можуть анонімно переглядати stories через бота «інста-шпигун» (@igspybot). Досить відправити йому посилання на потрібний профіль і вибрати пункт «історії». Безкоштовно показуються тільки останні публікації. Збережені історії доступні після оформлення підписки за 219 рублів на місяць.

Бот відображає тільки історії публічних акаунтів. Прив’язувати свій профіль для перегляду не потрібно.

  • як поміняти нік або ім’я в instagram
  • як переглянути статистику свого профілю в instagram
  • як завантажити фото з instagram на комп’ютер, планшет або смартфон
  • як відновити обліковий запис instagram або доступ до нього
  • 17 трюків в instagram, про які ви могли не знати