Battlefield 2042 стала загальновизнаним провалом: страхітливо низькі оцінки, невдоволення змінами в ігровому процесі, переслідують серію від грі до гри одні і ті ж баги і помилки, сумбурність геймплея. Хоча продажі новинки дуже навіть вражаючі, але дана ситуація, очевидно, не триватиме довго. З такого приводу в dice вже відбулися масштабні перетворення, докладніше про які можна почитати ось в цій нашій замітці, але кидати battlefield 2042 не можна, і ось, electronic arts вирішила вчинити єдино вірним чином і влаштувати «зворотний зв’язок» зі спільнотою.

Так, окремі гравці стали повідомляти, що ea надіслала їм лист-опитування з проханням відзначити різні аспекти ігрового процесу battlefield 2042. Зокрема, видавництво цікавиться, порекомендували б ви новинку своїм друзям, чи велика «токсичність» в грі, як йдуть справи з балансом, разрушаемостью оточення, системою фахівців, розмірами полів бою та іншим.

Поки важко сказати, чи є дане опитування якимось «черговим» дією electronic arts або ж за його результатами в battlefield 2042 дійсно відбудуться необхідні зміни. Одне можна сказати точно: ігрове співтовариство часто і справді краще розуміє, як повинна виглядати їх улюблена гра. Ось тільки інструментів впливу на розробників у них найчастіше немає.