Портал ign представив новий ексклюзивний трейлер гри assetto corsa competizione, демонструє нові можливості, які з’являться на консолях нового покоління ps5 і xbox series x/s.

Безкоштовне оновлення підвищує частоту кадрів в assetto corsa competizione до 60 кадрів в секунду, а також додає прогресивний повний денний цикл в гонки для створення автентичних заходів та атмосферного освітлення. Випадково генерується погода ще більше сприяє створенню атмосфери, а похмуре небо і дощ дійсно створюють відчуття сільверстоуна.

Однак погода – це не просто створення справжньої атмосфери: дощ впливає на фізику траси, поєднуючись з іншими системами, що впливають на ігровий процес. Тому водії повинні правильно адаптуватися до випадкових погодних умов, щоб досягти успіху. Серед інших поліпшень-оновлені лівреї гоночного сезону 2021 року і приватні розраховані на багато користувачів лобі.

Оновлена assetto corsa competizione також дозволить перенести всі збереження і власні dlc на версії для ps5 і xbox series x / s. Безкоштовне оновлення буде доступно з 24 лютого 2022 року.

Також буде випущено нове видання гри day one, доступне для ps5 і xbox series x/s. Воно включає в себе dlc gt world challenge pack 2020, яке поставляється з рядом додаткових елементів: