Хоча ендрю гарфілд може наполягати на тому , що він не з’явиться в «людині-павуку: немає шляху додому» , його нарешті змусили безпосередньо поговорити про нові фільми про героя.

Звичайно, актор висловив особисту думку про том холланд в рамках відео wired, яке присвячене автозаповнення в пошуку. Ідея, якщо ви не бачили їх раніше, полягає в тому, що знаменитості задають ряд питань, які зазвичай шукають в google, і вони відповідають на питання.

Так що в цьому контексті не дивно, що фанати хотіли б знати, що гарфілд, найбільш відомий за роллю людини-павука, думає про холланда, який змінив його в цій ролі. Не дивно, що акторові нічого було сказати, крім приємних слів.

Він мені дуже подобається. Я думаю, що він чудова людина. Я зустрів його одного разу на bafta. Ми мило поговорили. Він хлопець з кінгстона ,[ так що] ми в значній мірі сусіди. Він з суррея. Як актор, я думаю, що він абсолютно чудовий. Я дуже вдячний, що він той, хто одягнув костюм. Мені подобаються ці фільми. Я думаю, що команда виконала неймовірну роботу.