Режим “самозванці (impostors)” в fortnite, який був анонсований і доданий в королівську битву ще в серпні, привернув увагу багатьох тим, що по геймплею схожий з уже знайомої багатьом детективної грою among us. Природно, цим зацікавилося кілька членів команди розробників з innersloth, і вони також заявили про подібність. У підсумку, через пару місяців, epic games офіційно оголосила, що всі припущення виявилися правдою.

Сьогодні для fortnite вийшло оновлення 18.2 з двома новими видами зброї, деякими змінами і поліпшеннями в “самозванцях”. До того ж у своєму повідомленні epic вперше офіційно оголосила, що при створенні режиму “самозванці” розробники брали приклад з “among us” від innersloth.

З виходом 18.20 вас чекають поліпшення до режиму гри «самозванці», натхненного серією «among us» від innersloth!

До речі, це не перший раз, коли epic games запозичує ідеї у інших студій. Наприклад, креативний директор дональд мастард (donald mustard) в інтерв’ю з pc gamer в 2017 році розповів, що компанії подобаються такі ігри, як pubg, і їх команда розробників збирається представити власну версію “королівської битви”, яку ми зараз знаємо під назвою fortnite.