Після початку скандалу зі звинуваченнями в дискримінації і харасменті з компанії activision blizzard було звільнено більше 20 співробітників. Про це йдеться в заяві виконавчого президента френсіс таунсенд.

Ще близько 20 осіб було притягнуто до дисциплінарної відповідальності. Крім того, компанія планує найняти 19 осіб до ради з етики, які сприятимуть у розслідуванні ситуації.

Таунсенд стверджує, що для видавництва не важливі заслуги і пост співробітника, якщо виникають протиріччя за етичними нормами. Але при цьому ніхто з вищого керівництва activision blizzard не був звільнений.

У заяві також говориться, що компанія нібито хоче врегулювати конфлікт і заслужити підтримку з боку команди. Абсурд полягає в тому, що таунсенд несе відповідальність за те, що конфлікт набрав такі обороти.

Справа в тому, що спочатку топ-менеджер назвала звинувачення з боку влади каліфорнії “безпідставними”. Пізніше голові видавництва боббі котику довелося вибачатися.

Раніше стало відомо, що видавництво activision blizzard готове виплатити близько 18 мільйонів доларів співробітникам, які зазнали дискримінації і домагань на робочих місцях. Однак працівники і представники профспілок розкритикували ініціативу, так як розмір суми занадто незначний на тлі мільярдних доходів компанії. Крім того, керівництво відеоігрового гіганта викрили в чиненні тиску на активістів.