Чистка реєстру

Не хочу читати, хочу скачати
Z Яндекс Дзен

Eusing Cleaner – допомагає визначити і видалити непотрібні і непотрібні файли, недійсні записи реєстру і старі дані перегляду. Працює з усіма поширеними браузерами, включаючи Internet Explorer, Firefox і Chrome. Він позбавляється від тимчасових інтернет-файлів, куки, автозаповнення форм і історії вашого інтернету.

Запуск сканування реєстру

Також функціонує як інструмент для очищення реєстру і дефрагментації, гарантуючи, що старі записи, невживані розширення файлів та неприпустимі ярлики безпечно видаляються, зменшує розмір реєстру в цілому робить вашу систему більш швидше.

Чистить наступні компоненти

 • Користувальницькі елементи керування – при установці додатків, вони додають нові записи в реєстрі. Програмне забезпечення сканує цей розділ для зареєстрованих користувачів, виявляє неправильні записи реєстру, які вказують на файли, яких більше немає на жорсткому диску.
 • Місця Програмного Забезпечення – коли програми встановлені, вони реєструють своє місце в реєстрі. Програма сканує цей розділ і виявляє запису реєстру де програмні додатки більше не присутні за вказаною адресою.
 • У Windows шрифти – розділ шрифти Windows, містить шляхи та пов’язані з ними відомості про встановлених шрифтів в Windows. Не зареєстровані шляху видаляються.
 • Недійсні Файли Довідки – деякі програми зберігають дані про місцезнаходження файлу довідки в реєстрі. Програма сканує цей розділ і виявляє запису реєстру, де файли довідки більше не присутні в зазначених місцях.
 • Загальні Бібліотеки Dll – DLL-це клієнтська бібліотека, яка розподіляється між додатками.
 • запуск програм – розділ містить інформацію, пов’язану з елементами, налаштованими для запуску Windows. Програма сканує реєстр і перевіряє шляхи, які більше не існують у зазначених містах.
 • Установка І Видалення Програм – деякі програми коли видалені з системи, залишають записи в реєстрі, програма сканує такі розділи і видаляє ключі реєстру.
 • Розширення Файлів в Windows, можна зв’язати різні розширення файлів (наприклад..формат txt), з певним додатком, яке зазвичай використовується для відкриття і зміни файли з розширеннями. Програма сканує цей розділ на наявність файлу розширення, які більше не пов’язані з якимось з встановленим додатком у вашій системі.
 • Невірний Шлях До програми – за допомогою цього розділу сканується весь реєстр на неприпустимі шляху до файлів і папок.
 • Служба Windows – перевірка програмного забезпечення реєстру Windows на наявність недійсних служб.
 • Невірний шлях – програмне забезпечення перевірить правильність зазначених програм, щоб переконатися, що всі шляхи існують. В іншому випадку запис недійсна і повинна бути вилучена.

Дозволяє створювати резервні копії реєстру, і при якому або збою або помилки, повернути реєстру у попередній стан. Плюс, дозволяє редагувати розділ автозавантаження Windows.

Після першої установки, програма запропонує ввести реєстраційні дані, пожертвування розробникам для подальшої роботи. Це ні до чого вас не зобов’язує, програма безкоштовна, просто натисніть кнопку «Skip».

Розмір: 1 МБ
Інтерфейс: Російська, Англійська
Платформа: Windows XP/Vista/7/8/10

Скачати Eusing Cleaner

Дзеркало Eusing Cleaner


29.11.2018


Чистка реєстру


0

Підпишись на оновлення блогу, щоб першим дізнаватися про нові програми.


Збережи сторінку в соціальну мережу:

Цікаве:

TweakNow RegCleaner – чистилка реєстру, дотримуємо порядок

Vit Registry Fix Free – позбавляємося від непотрібних записів в реєстрі

TweakPower – потужний оптимізатор системи

Joyobox Cleaner – пошук в реєстрі, очищення і бекап
Популярне:

MakeHuman – просте моделювання людини

Labrys – цікава альтернатива меню «Пуск»

MZ RAM Booster – очищення і оптимізація оперативної пам’яті

BeeDoctor – очищення, прискорення і захист