Найближчий тиждень гравців mmorpg eve online чекає велика кількість святкових івентів на честь дня єдності калдарі. До 8 вересня ви зможете взяти участь у різних івентах і отримати за це спеціальні нагороди.

День єдності є важливою подією в календарі калдарі і призначається головним виконавчим комітетом (cep) у всіх контрольованих державою регіонах. Він не тільки уособлює силу і трудящих, але також служить зручним часом, коли 8 найбільших мегакорпорацій проводять щорічний саміт з промислового планування. Цього року на святкуванні будуть представлені щоденні подарунки, нові історичні пам’ятники, шахтарські бліц-експедиції та багато іншого.

Щоб дізнатися останні новини держави калдарі, слідкуйте за довгоочікуваним зверненням нещодавно обраного лідера акімакі саракі, яке, як очікується, буде виголошено протягом наступних кількох тижнів.

щоденні подарунки та випробування

Заходьте в гру кожен день, щоб отримати скіни кораблів, одяг і бустери. Гравці з активною підпискою також можуть отримати до 25 000 очок навичок.

Крім того, у вас є можливість отримати експертну систему caldari union day, яка дасть вам все необхідне, щоб приміряти на себе роль лояльного пілота калдарі.

Як і у випадку з попередніми подіями, під час святкування в просторі калдарі діятиме бонус до швидкості варпа. Він відмінно підходить для подорожей по новому едему, але ще краще, якщо ви хочете побувати на парадах титанів. Наступні корпорації продемонструють міць своїх приватних збройних сил, тому обов’язково нанесіть їм візит і запустіть феєрверк, щоб отримати нагороду.

 • корпорація nugoeihuvi – josameto
 • корпорація lai dai – airkio
 • корпорація sukuuvestaa – saisio
 • корпорація kalaakiota – sobaseki
 • корпорація wiyrkomi – annaro
 • корпорація ishukone – malkalen
 • корпорація hyasyoda – suroken
 • корпорація cbd – muvolailen

нові монументи

До дня єдності калдарі зводяться два нових пам’ятника. Одним з таких є орбітальний центр landfall kutuoto miru в new caldari. Установа присвячена вченню кутуото світу, філософії калдарі, яка прагне узгодити розум і тіло. Кутуото світу, вільно перекладається як “інструмент розуму”, включає в себе ряд дисциплін, покликаних допомогти практикуючим максимізувати їх зосередженість, незворушність і силу духу.

Ви також можете відвідати меморіал заворушень на урлені ii, щоб віддати данину поваги життя громадян держави, загиблих від рук терористів в yc110. Антигаллентські бунти відбулися по всьому простору калдарі після штурму державою оспорюваної території caldari prime. У той час як більшість інцидентів призвело до відносно невеликої кількості жертв, заворушення в підземних промислових колоніях урлена ii завершилися загибеллю щонайменше 1 000 громадян держави, переважна більшість з яких були членами етнічних громад галленте.

шахтарські бліц-експедиції

Для капсулерів, зацікавлених в гірській експедиції, спеціальні сайти mining blitz повертаються в сузір’ях umamon, okomon і santenpaa. Відвідайте ці місця, щоб поповнити запаси держави і заробляти очки лояльності, які можна витратити на скіни і багато іншого. До списку скінів, доступних цього року, додаються три нових кораблі: griffin, corax і ferox.

битви на арені безодні

Покажіть свою майстерність з ракетами і бластерами на випробувальному полігоні безодні у форматі 2 на 2 з використанням t1 battlecruiser. Ця подія pvp включає в себе повторюване випробування, яке повертає вам 20 мільйонів позовів, щоб допомогти покрити ваші втрати, коли ви пробиваєте свій шлях до вершини таблиці лідерів на кораблях drake, ferox або naga.

Правила для цієї арени безодні включають обмеження на використання деяких ремонтних модулів, при цьому дозволений тільки один ремонтний модуль (або щит, або броня). Також заборонені наступні модулі:

 • sensor dampeners
 • shield boost amplifiers
 • shield rechargers
 • shield power relays
 • shield flux coils
 • purger rigs