Розробники з matrioshka games і видавець wandering wizard оголосили expedition agartha , нову багатокористувацьку гру на виживання від першої особи, яка вийде на пк в ранньому доступі steam в 2022 році.

expedition agartha перенесе гравців в містичне королівство агарта, царство на загубленому континенті му, повне багатств і небезпек. Найхоробріші воїни можуть домогтися неймовірного багатства-але тільки якщо вони виживуть.

В expedition agartha дослідники і найманці з усього світу опиняються на загадковому острові загубленого континенту му. У глибинах землі чекають свого відкриття таємниці агарти. У грі є хардкорне pvp-пригода з повною здобиччю. Беріть участь в набігах, здобувайте ресурси, перемагайте ворогів, виконуйте квести. Гравці будуть запускати експедиції поодинці або за участю до 3 гравців.

ключові особливості:

  • досліджуйте загублений острів, повний небезпек і видобутку. Зустрічайтеся з бандитами і тваринами, пробираючись через незнайому територію. Відкрийте для себе стародавні руїни і задумайтеся про таємниці справжнього минулого людства.
  • боріться в інтуїтивному бою, що включає легкі атаки, важкі атаки, блоки і ухилення. Це означає, що кожен бій-це битва не на життя, а на смерть, заснований на навичках.
  • спільна гра з групами до 3 друзів і початок експедиції. Безжально вистежуйте інших гравців або створюйте союзи, щоб разом вижити.
  • збирайте та обладнайте різноманітну середньовічну зброю та спорядження з різних культур воїнів відповідно до вашого стилю гри та естетики.
  • змагальний досвід, заснований на матчах, де смерть може означати втрату всього. Успішна експедиція пропонує гравцям великі нагороди, але смерть буде коштувати вам всього вашого спорядження.
  • грайте за флібустьєра (низький ризик, маленькі нагороди) і вирушайте в експедицію з безкоштовним низькорівневим спорядженням без будь-якого розвитку персонажа або грайте як найманець (високий ризик, великі нагороди) і принесіть своє власне важко зароблене спорядження з квестів і розвиток навичок.