Компанія facebook анонсувала запуск розділу з іграми в жанрі фентезійного спорту та інших фентезі-проектів в сша і канаді в додатку для ios і android. Деякі з них описуються як більш прості версії традиційних ігор в жанрі фентезі-спорту, а інші дозволять користувачам вгадувати і вигадувати свій розвиток подій в популярних шоу на кшталт «холостячка» (the bachelorette).

Джерело тут і далі: facebook

Першою грою в розділі стала pick&play sports, створена спільно з компанією whistle sports. У цій грі фанати отримують очки за вгадування результатів, кількості забитих голів та інших подій під час матчу.

Протягом декількох місяців facebook планує додавати ігри, присвячені різним видам спорту, розважальному контенту і поп-культурі. Також в майбутньому з’являться таблиці лідерів і соціальні взаємодії для спільної гри з друзями. Гравці зможуть створювати власні фентезі-ліги для змагання з іншими командами. Facebook запропонує як закриті ліги, так і публічні, куди може приєднатися кожен.

Додавання фентезі-ігор повинно допомогти facebook довше утримувати користувачів у додатку. За даними app annie, в 2020-му році tiktok обігнав facebook за середньою кількістю годин на місяць серед аудиторії.