Компанія electronic arts відзначила досягнення важливої віхи: з моменту виходу футбольного симулятора fifa 22 пройшло 22 дні, а в проект вже грають на території більш ніж 200 країн світу в середньому 89 млн матчів на день. Fifa 22 стала найпопулярнішою спортивною грою в світі.

Джерело: electronic arts

Видавець навів статистику, яка демонструє зростання франшизи. У» кар’єрі ” було засновано 3,1 млн користувацьких клубів за допомогою create your club. Всього режим випробували 2,1 млн гравців. У режимі pro clubs було зіграно понад 57,7 млн матчів і створено понад 326 тис.жіночих аватарів.

2️⃣ 2️⃣ days of #fifa22 the 🌍 is playing, are you? pic.twitter.com/5lsosotz6h

— ea sports fifa (@easportsfifa) october 22, 2021

Віце-президент бренду ea sports девід джексон (david jackson) додав: «зростання нашої глобальної футбольної платформи триває безпрецедентними темпами, і наше фантастичне співтовариство залучено на неперевершеному рівні. Ми раді підтримати цей поштовх, пропонуючи найбільш захоплюючий футбольний ігровий досвід, доступний шанувальникам в будь-якій точці світу. Поряд з сотнями ліцензійних партнерів, включаючи прем’єр-лігу, бундеслігу, ла лігу, уєфа і конмебол, нам випала честь створити саму автентичну інтерактивну футбольну платформу в світі, що дозволяє більш ніж 150 млн шанувальників по всьому світу приєднатися до своїх улюблених ліг, клубів і гравців».

Джерело: electronic arts

В даний час electronic arts і fifa (організація) намагаються домовитися про угоду, яка позначить майбутнє серії. Переговори тривають вже майже два роки, і обидві компанії незадоволені висунутими умовами. Тому, можливо, electronic arts відмовиться від франшизи і буде випускати футбольні симулятори під іншою назвою.