Раніше qualcomm заявляла, що її новітній флагманський 4-нм чіпсет snapdragon 8 gen 1 буде проводитися виключно samsung. Тепер компанія повідомила, що деякі виробничі труднощі змушують її передати частину замовлень тайванської компанії tsmc.

Джерело зображення: qualcomm

Згідно з галузевими джерелами, qualcomm незадоволена темпами виробництва 4-нм мікросхем, на які здатна samsung, тому tsmc, швидше за все, займеться випуском частини чіпсетів. Однак деякі вважають, що подібна диверсифікація негативно позначиться на однаковості вироблених чіпів.

Відомо, що виробничий процес tsmc більш ефективний, ніж у samsung, тому може виявитися, що чіпи, вироблені тайванською компанією, будуть перевершувати за деякими показниками продукцію південнокорейського техногіганта. У 2015 році поставками чіпів для iphone 6s виступали обидві компанії, і рішення samsung поступалися продукції tsmc в енергоефективності та швидкодії.

Однак за останні роки все могло змінитися, і, можливо, виявити відмінності між чіпсетами виробництва samsung і tsmc буде неможливо.